Proč si vybrat služby pod značkou RE/MAX

 • V České republice má RE/MAX dle nezávislé tržní studie nejznámější značku a největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků.
 • Vlastníme nejširší databázi kvalifikovaných zájemců o koupi nemovitosti a unikátní párovací systém všech poptávek a nabídek.
 • Realitní portál www.re-max.cz patří k nejnavštěvovanějším a procento uzavřených obchodů prostřednictvím toho portálu každým dnem roste.
 • Všechny smlouvy v RE/MAX vytvářejí a kontrolují renomovaní advokáti.
 • Řídíme se etickým kodexem a obchodními podmínkami.
 • Pro všechny osoby v systému RE/MAX platí jednotný reklamační řád. Případné stížnosti řeší RE/MAX ombudsman v podobě nezávislého advokáta.
 • Všechny kanceláře RE/MAX mají sjednáno pojištění profesní zodpovědnosti.
 • Případná procesní či profesionální chyba je kryta tímto pojištěním.
 • Jako jediní na trhu poskytujeme na kvalitu našeho servisu záruku.
 • Značka RE/MAX vybudovala největší důvěru u 15 klientů v ČR denně.
 • Stupeň míry spokojenosti našich klientů dosahuje 99,5%

10 výhod výhradní spolupráce s RE/MAX

1. Makléř je schopen maximálně hájit zájmy svého prodávajícího klienta, jelikož ho výhradně zastupuje a může hájit jeho cenu. Není tlačen ke slevě makléřem z jiné RK. Výsledkem je dosažení nejvyšší možné ceny pro prodávajícího klienta.

2. Inzerce a nabídka prodávajícího klienta se netříští na stejných nabídkových serverech a tudíž se zájemce o nemovitost vždy dostane do rukou makléře, který nabídku výhradně inzeruje.

3. Pokud je nemovitost nabízena výhradně, zaručuje prodávajícímu klientovi to, že nedojde ke znehodnocení nemovitosti. Výhradní inzerce je zaměřena na přesné informace a na kvalitní inzerci tak, aby co nejlépe prezentovala prodávanou nemovitost, tak jak si ji zaslouží.

4. Nedochází ani k matení potenciálních kupců informacemi v několikanásobné, nekvalitní a nedůvěryhodné inzerci. Toto vše poškozuje nemovitost prodávajícího klienta a tím i snižuje hodnotu nabízené nemovitosti.

5. Makléř, který výhradně zastupuje svého klienta, do marketingu pro prodej nemovitosti investuje více svého času a finančních prostředků, aby zajistil v co nejkratší době prodej nemovitosti a zajistil tak prodávajícímu klientovi nejvyšší možnou cenu na současném trhu.

6. Prodávající klient má zajištěn veškerý prodejní a poprodejní servis v rámci ceny a to:

cílenou a efektivní inzerci, bonifikaci kupujících, prohlídky na nemovitosti, právní servis, odhad na nemovitost pro účely finančního úřadu, předání nemovitosti, převody energií, daňové přiznání.

7. Makléř pravidelně komunikuje s prodávajícím klientem, kde předává informace o tom, co dělá pro prodej, majiteli nemovitosti, a informuje klienta o situaci na trhu a jak se vše vyvíjí. Navrhuje a konzultuje prodejní strategii nemovitosti tak, aby došlo v co nejkratší době vzhledem k nemovitosti k jejímu prodeji.

8. Kupující klienti v dnešní době vyžadují, ještě před prohlídkou nabízené nemovitosti, předložení smlouvy realitní kanceláře s klientem, jinak prohlídku neabsolvují, z důvodu rizika, že o ní mohou přijít, pokud je nabízena více RK.

9. Výhradní smlouva jednoznačně zajišťuje lepší vyjednávací podmínky a obchodní prostředí pro Vašeho makléře, kdy může plně hájit 100% Vaše zájmy, pro inzerci a celkový prodej Vaší nemovitosti.

10. Systém RE/MAX využívá spolupráce ostatních cca 1 250 RE/MAX realitních makléřů, kteří Vaši nemovitost také prodávají ve více jak 125 RE/MAX kancelářích po celé ČR.

Výhoda pro Vás

rychlý prodej za nejvyšší možnou cenu